Контактирајте нас

Тиањин Раинбов Стеел Гроуп Цо., Лтд.

Тиањин Раинбов Интернатионал Традинг Цо., Лтд.

Адреса

Град Дакиузхуанг, округ Јингхаи, Тиањин, Кина

Е-маил

миа@раинбовстеел.цн

иингиинг@раинбовстеел.цн

Телефон

Мобил: 0086-13920397257

(ВеЦхат и ВхатсАпп)

Тел: 0086-22-59591025

Факс: 0086-22-59591027

Хоурс

Пон-Нед 7*24 сата

Напишите своју поруку овде и пошаљите нам је